.

.

Hoshizaki 105638G01 Испарувачот, Км-250Bwf

Hoshizaki 105638G01 Испарувачот, Км-250Bwf

DEN 17473.68

Пристапност
Во достапна форма

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1. Пакет Димензии : 12.0" (L) x 12.0" (W) x 26.0" (H).Земја На Потекло : Сад.Hoshizaki 105638 G01 Испарувачот, Км-250 Bwf.Вистински ОЕМ замена дел.Hoshizaki е посветена на развој на оригинални производи кои носат комфор и удобност во вашиот живот.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Главните карактеристики

Избор на клиент