.

.

KESOTO Дрвени Пескарење Блокови - Сет од 5 Суштинско значење Радиуси (7.25, 9.5, 12, 14, 16) - 7.25 инч

KESOTO Дрвени Пескарење Блокови - Сет од 5 Суштинско значење Радиуси (7.25, 9.5, 12, 14, 16) - 7.25 инч

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

1 Парче Пескарење Блок.Материјал : Дрво.Изработени од дрвен материјал, издржлив и exquistite изработка.Се користи за обликување на ед fretboard и израмнување инсталиран frets.Дрвени Пескарење Блок Fingerboard Fretboard Секирај Израмнување Пескарење Блок.Опис : - Дрвени Пескарење Блок Fingerboard Fretboard Секирај Израмнување Пескарење Блок. - Се користи за обликување на ед fretboard и израмнување инсталиран frets. - Изработени од дрвен материјал, издржлив и exquistite изработка. - Материјал : Wood Size Табела : Големина : Прибл. 131x7x4mm/5.16x0.28x0.16inch Package Вклучува : 1 Парче Пескарење Блок.

Главните карактеристики

Избор на клиент