.

.

Bohin Силиконски Напрсток со Челик Врвот, Медиум

Bohin Силиконски Напрсток со Челик Врвот, Медиум

DEN 284.88

Пристапност
Во достапна форма

Овој пакет содржи еден напрсток.Заштита на вашите прсти додека шиење Напрсток е направен од силикон и има челик врвот.Направен во Шпанија.BOHIN-Силиконски Напрсток Со Челик Врвот.Заштита на вашите прсти додека шиење Напрсток е направен од силикон и има челик врвот.Овој пакет содржи еден напрсток.Достапни во различни големини секој се продава одделно.Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент