.

.

YIAAN Помине Поставите Маникир Поставена за Мажите и Жените Премија од не ' Рѓосувачки Челик Помине Clipper Сет со Кожа Case14Pcs Помине Грижа Алатки

YIAAN Помине Поставите Маникир Поставена за Мажите и Жените Премија од не ' Рѓосувачки Челик Помине Clipper

DEN 3003.60

Пристапност
Во достапна форма

Нашите нокти кој е силен и издржлив, и тоа нема да избледи, исклучително тешко и остри.На нокти поставите професионални содржи 14 групи на ноктите и ноктот алатки со три функции, вклучувајќи рака заштита, лицето за нега и нога нега.Овој маникир и Педикир Комплет ги исполнува семејство и професионални потреби.На mens маникир поставена се направени на професионални врвот одделение од нерѓосувачки челик, што може да биде безбедно.Семејството и децата да го искористат нокти поставува повеќе увери.Премиум нокти во собата е опремена со пренослива синтетички кожа случај.На нокти поставите помине подобрување на алатки со убава амбалажа дизајн.Овој мобилен телефон случај е направен од висок квалитет на ткаенина и СТП кожа.Тоа изгледа модерен и елегантен.Пети ноктите clippers тоа вашиот совршен за патување партнер.Име : ноктите clippers set Material : Нерѓосувачки steel Nail clippers кутија големина : 14.5 CMx19.5 CMQuantity : 14 pieces Good производи, што го заслужуваат за да имаат нив.СОВЕТИ:1.Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2.Ние сме среќни да се обезбедат услуги за вас, и вашиот избор е охрабрување за нас.3.По поставување на цел, тоа ќе биде предаден за вас како е можно поскоро, ве молиме почекајте трпеливо.4.Ви благодариме за вашите предлози и повратни информации, ние ќе продолжиме да се подобри.5.Ви благодариме за вашата поддршка и ви посакувам среќен живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент