.

.

Универзална Бања Потоне Затка, Отскокнување Куршуми Тип Потоне Приклучокот, Надгради Нерѓосувачки Челик потоне мозоци цедилка Анти Затнување Када Мозоци Затка Од

Универзална Бања Потоне Затка, Отскокнување Куршуми Тип Потоне Приклучокот, Надгради Нерѓосувачки Челик потоне

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

СОВРШЕН КОМПАТИБИЛНОСТ : Нашата потоне канализација strainers може да се користи за 99% од потоне мозоци дупки и стандардна големина U. С молк. (1.02 инчен-1.37 инчи) Не е важно слив,бања потоне канализација или туш кадата канализација, може да се работи со сите.НАДГРАДИ ДИЗАЈН : бања потоне затка е поудобно и корисни од редовните потоне мозоци затка.Надгради pop-up потоне мозоци plug има анти-затнување кошница внатре што може да го спречи канализација од заглавени на влакната.Во прилог, тоа доаѓа со две големина на гумени прстени за да се спречи истекување вода.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Дизајниран со куршум core форма.Потрошувачка затка е главно направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик и месинг материјал.Тоа е издржлив доволно за да се биде анти- ' рѓа, пукање и експлозии.Добро скокаат и се враќа силата на мијалникот се исцеди затка, тоа може брзо да се печат и одвод на вода само со еден притиснете.ДВЕ РЕЖИМ на ПРЕКИНУВАЧ : бања мозоци затка Подобрување на екстра стабилна компресија пролет е направен од чисто месинг со добро се враќа отпор.Само притиснете го врвот на капа долу нежно за да се префрлите 2 начини – затка (да се задржи водата) и цедилка (да се извлече надвор вода).ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Секој може да се инсталира на pop-up мозоци, бидејќи на своите едноставна структура, без алатки се потребни, само да потрае од стариот и вметнете тоа да се заврши тоа.Боја : Сребрена-2 Пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент