.

.

Прилично Пет Чаши Куче Храна Чинии Покрена Куче Сад Сад Мачка Храна Јадење Лесно да се Чисти, Издржливи Мачка Сад за Храна и Вода за домашни Миленичиња Внесувач (Бој

Прилично Пет Чаши Куче Храна Чинии Покрена Куче Сад Сад Мачка Храна Јадење Лесно да се Чисти, Издржливи Мачка

DEN 2342.40

Пристапност
Во достапна форма

Надворешноста на нашето хранење чинии се направени од високо квалитетен материјал, па можете да бидете сигурни дека тоа ќе трае долго.Порцелан е деликатна и лесно да се чисти, а пречникот е зголемена за да се олесни домашни миленици да се јадат, и на брадата не е црна.На дното не е стаклен да се игра не се лизга ефект, а сместувањето е постабилна.Не грижете се за тропа над чинии и прибор кога вашето домашно милениче јаде, освен храна и бидете работа полесно.Има широк спектар на употреба и може да се користи како главен храна, грицки чинии, чаши вода, итн.Нека вашето домашно милениче искуство пријатно јадење искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент