.

.

Висока Брзина Лични Фанови Мини Рачни Фан,USB Полнење Преносни Вентилатор Види Фан,Десктоп Воздушен Кулер Фан за на Отворено Патување Office Home Мини,Преносни (Боја : Blue02

Висока Брзина Лични Фанови Мини Рачни Фан,USB Полнење Преносни Вентилатор Види Фан,Десктоп Воздушен Кулер Фан

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 100*86*52mm.Материјал : ABS+КОМПЈУТЕР.брзината на ветерот може да се прилагоди во три чекори.се користи во Отворено/Travel/Дом/Канцеларија.Правец На Тип : Природен Ветер, Спиење Правец, Преовладува Ветер.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговориме во добра вера.Извор на енергија : USBFan Брзина : Трето Gear Rotation Начин : Ротирање на Page Usage : Home Application : 10-15㎡Тип : Ладење Only Installation : Mini Reverse Ротирачка Функција : Yes Certification : CEMaterial : ABSPower (W) : 3 WVoltage (V) : 5 VType : usb мини fan Size : 100*86*52 MM.

Главните карактеристики

Избор на клиент