.

.

CAOMING T9 ™ Portable Smart WiFi Гласовен Преведувач Паметен Бизнис Патување во Реално Време ПИ Преведувач е Машина Превод 27 Јазици Преведувач (Црна) Грижете се-Слободен Квалит?

CAOMING T9 ™ Portable Smart WiFi Гласовен Преведувач Паметен Бизнис Патување во Реално Време ПИ Преведувач е

DEN 6239.52

Пристапност
Во достапна форма

Долго-траен Квалитет - Висок квалитет на батеријата, ултра-ниска потрошувачка на енергија, долготрајна издржливост и долг живот. Offline превод : Кинески на англиски јазик превод функција може да се спроведе без мрежа, и follow-up ќе продолжи да се зголеми на локалниот јазик на 4 земји. Систем за поддршка верзија Андроид 7. Снимањето функција : производот може да се изврши снимање функција, а на снимањето функција може да се преведе кога wifi е поврзан.

Главните карактеристики

Networking:
WiFi networking/Nano sim
Memory:
32G
Camera:
5 million pixels
Data Interface:
Type-C interface
Speech Recognition:
Microsoft SR
Translation Engine:
Microsoft Translation Engine
Tts Technology:
Baidu TTS
Number of Buttons:
5
Rechargeable Battery:
3.7V/1200mA
Charging Head:
micro USB
4G Network Standard:
Mobile 4G:
Mobile TD-LTE; China Unicom 4G
China Unicom FDD-LTE; Telecom 4G:
Telecom TD-LTE, Telecom FDD-LTE.
Избор на клиент