.

.

VICXYY Barbell 2 Инчен Бар - Директно Бар Дигање Кревање Клупата 21 Фунти За Жените Долго Бар Тегови

VICXYY Barbell 2 Инчен Бар - Директно Бар Дигање Кревање Клупата 21 Фунти За Жените Долго Бар Тегови

DEN 1602.96

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ИЗГРАДБА : Изграден од цврст ладно валани челик, со тешко хром финиш, обезбеди сила и издржливост.На 5 FT Олимписки БАР испорача совршена комбинација од вредност, изградба, ракав простор, се вртат и knurl.На knurl е во право во средината на спектар и обезбедува доволно само зафат без да биде остар или болно.Тоа е совршен за deadlifts, апарат за притисок, редови и клупата работа. 【ДОВОЛНО ДОЛЖИНА Ротирачки ракавите за да се намали притисокот на зглобовите и лактите.Убав кревање бар за рака вежби како што се кадрици, biceps/tricep екстензии, зглобовите кадрици, итн и практика надземни, широк зафат, движења, како на грабне.Карактеристики : Тешки челична конструкција со хром финиш.Одговара на Олимписките тежина плочи и може да се пофали 176 LB капацитет.Дијамант knurled површината за сигурен зафат за секој лифт.Дизајниран за да биде избалансиран и долготрајни.5 Метри должина и лесни 17 LB дизајн е идеален за lat редови, череп crushers, стои кадрици и широк спектар на крстот обука или Олимписки лифтови.Спецификации : Вкупно Бар должина : 60" 5 Ft Length Помеѓу Ракави : Е 36,5"Ракав Дијаметар : 2"Ракав Должина : 10 3/4"Зафат Дијаметар : 1.1" 28 mm Knurling се Шири : 20 7/8"Knurling Должина : 7 5/8"Боја : Хром finish Material : Steel Weight капацитет : 176 LBGross Тежина : 21 LBPacking Листа : 1 x Кревање Bar1 x Два 3-слој circlips.

Главните карактеристики

Избор на клиент