.

.

MDHDGAO Домаќинство Сунѓерот Четка во Собата, Супер Абсорбента Сунѓерот и Телескопски Рачка, Гмечи и се Чисти со Ролери, Зелена (Боја : C)

MDHDGAO Домаќинство Сунѓерот Четка во Собата, Супер Абсорбента Сунѓерот и Телескопски Рачка, Гмечи и се Чисти

DEN 3411.12

Пристапност
Во достапна форма

❤ Сунѓерот четка : Оваа автоматско чистење и сушење четка, овој брз и лесен сите-во-едно четка систем ви овозможува да се мијат, исплакнете и сува во исто време.Кога чистење и затегнување на рацете, не го допирајте четка!. ❤ Јаглероден челик телескопски стап : Ние ги користиме јаглероден челик за изградба на прашина отстранување џогерите и рачки.Резултатот е висок-квалитет на производот, кои се трајни, отпорни на дамки од ' рѓа и мириси!. ❤ 6 предности на овој производ : 1. Подебели памук главата е повеќе издржливи; 2. Силно ја апсорбира прашина на косата; 3. Фиксна заковки; 4. Mopping подот без виткање над; 5. Матирано род, удобно се чувствуваат; 6. Заштеда на Време и енергија. ❤ Употреба сцена : купатило, кујна, дневна соба, спална соба, мермер, ламинатни подни, бамбус кат, плочки на подот. ❤ [Квалитетна услуга] : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 24 часа.Име на производ : сунѓерот mop Rod : Јаглерод Steel Mop материјал : висока густина PVA гума cotton Water стискаш метод : барел type Product Големина : Телескопски стап : 98-125cm Sponge големина : 27.5 cm Size : A : вкупно 3 замена глави (со 1 + 2 замена глави)Б : вкупно 4 замена глави (со 1 + 3 замена глави) C : вкупно 5 замена глави (доаѓа 1 + 4 замена глави)Функција : практичен дрво кат, подни плочки, плочки на подот, плочка ѕид, автомобил, стаклена површина cleaning Details и карактеристики : Нерѓосувачки челик род, посилни и повеќе durable Primary одделение еколошки пластика, без мирис и анти-aging Screwless дизајн трактор, нема рѓа, повисоки end High-квалитет гума памук трактор, добра апсорпција на вода и долг живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент