.

.

Дуксери за мажите, екипажот вратот pullover удобен тренингот Маскирани Sweatshirt со џебови (17.6 мл.)

Дуксери за мажите, екипажот вратот pullover удобен тренингот Маскирани Sweatshirt со џебови (17.6 мл.)

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

80% Памук, 20% Полиестер.Машина За Миење. [Машина За Миење]. [Исклучително удобно]-80% памук, 20% полиестер влакна.Плетени ткаенини, мека текстура обезбедува траен удобност. [класичен дизајн]- кенгур џеб, drawstring хауба и ребрести полите и манжетни создаде безвременски класичен Стил. [Сите натпревар]- за Овие луѓе е Џерси Качулка може да се вклопат за обука, дневна, џогирање, трчање, одење или со секојдневно носење и така натаму. [Гаранција на Задоволството на Клиентите]-Nubefeet компанија Гаранција,Ние обезбеди 100% посветеност на квалитетот, доживотно.Ако не сте задоволни,ве Молиме контактирајте со нас и ние ќе ви вратат во целост!.

Главните карактеристики

Избор на клиент