.

.

LUXMAX Исклучителна миленичиња Вода во Шише Од 1,5 Л Електрични Керамички Мачки Вода за Пиење Фонтана со Храната Сад за Мачки Кучиња Пиење Сад Автоматски Мачки Вода Дис

LUXMAX Исклучителна миленичиња Вода во Шише Од 1,5 Л Електрични Керамички Мачки Вода за Пиење Фонтана со Храната

DEN 1183.20

Пристапност
Во достапна форма

Ова е исто така најдобар подарок за вашиот пријател.Едноставна структура и дизајн е лесно да се отстрани и чиста, не постојат места за бактериите да напредува.Циркулацијата на филтрација систем aerate вода за додавање на кислород и свежина.Керамички мачка чешма е, издржливи и отпорни на гребнатини.Изработени од Не-токсични материјали тоа е безбедно да се користи.Таа користи вода за да се поттикне вашите мачки или кучиња да пијат повеќе, како тие се секако заинтересирани во вода.Згора на тоа, таа користи прекрасен дизајн да се привлечат вашите миленици.Со надградба на super silent пумпа, вие одвај може да се слушне звукот на вода, што нема да влијае на вас и вашето домашно милениче да се одморат.Керамички мачка чешма е, издржливи и отпорни на гребнатини.Изработени од Не-токсични материјали тоа е безбедно да се користи.Таа користи вода за да се поттикне вашите мачки или кучиња да пијат повеќе, како тие се секако заинтересирани во вода.Згора на тоа, таа користи прекрасен дизајн да се привлечат вашите миленици.Едноставна структура и дизајн е лесно да се отстрани и чиста, не постојат места за бактериите да напредува.Циркулацијата на филтрација систем aerate вода за додавање на кислород и свежина.Со надградба на super silent пумпа, вие одвај може да се слушне звукот на вода, што нема да влијае на вас и вашето домашно милениче да се одморат.Ова е исто така најдобар подарок за вашиот пријател.

Главните карактеристики

Material:
Ceramic
Color:
Blue , Green , Pink , White
Capacity:
1.5L
Product Diameter:
20cm
Product Height:
15cm
Suitable For:
Small/Middle Size Dog or Cat
Included:
1 x Pet fountain :
Избор на клиент