.

.

JZENZERO Бронзирање Среќен Божиќ Налепници се Тркалаат Шарени 250-Count Налепници Круг Печати Налепници за Картички за Подароци Коверти Кутија

JZENZERO Бронзирање Среќен Божиќ Налепници се Тркалаат Шарени 250-Count Налепници Круг Печати Налепници за Картички

DEN 145.68

Пристапност
Во достапна форма

Печати со симпатична модели и стилски фонтови.Тоа е многу корисно да ги импресионира вашите клиенти, пријатели и семејството.Разни Божиќ стилови : "Среќен Божиќ" отпечатат на високо-квалитетни бели сјајна хартија со симпатична модели и стилски фонтови.Постојат многу стилови за да изберете од, вклучувајќи ги и снегулки и други обрасци за Божиќ честитки.Силна само-лепило за хартија : Овие Среќен Божиќ етикети се лесно да кора или стап, и ќе не падне лесно со висок квалитет на лепила.Стави природни Среќен Божиќ налепници на вашата стока кеси, кутија, парцели, коверти и дури и приходи да amazes вашите пријатели и семејство.Висок квалитет : мека на допир, лесно да лупам и стап од ролна.Силно лепило на секој labels може да биде издржлив на било која површина.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. 1. Печати со симпатична модели и стилски фонтови.Тоа е многу корисно да ги импресионира вашите клиенти, пријатели и семејството.2. Разни Божиќ стилови : "Среќен Божиќ" отпечатат на високо-квалитетни бели сјајна хартија со симпатична модели и стилски фонтови.Постојат многу стилови за да изберете од, вклучувајќи ги и снегулки и други обрасци за Божиќ честитки. 3. Силна само-лепило за хартија : Овие Среќен Божиќ етикети се лесно да кора или стап, и ќе не падне лесно со висок квалитет на лепила.Стави природни Среќен Божиќ налепници на вашата стока кеси, кутија, парцели, коверти и дури и приходи да amazes вашите пријатели и семејство. 4.Висок квалитет : мека на допир, лесно да лупам и стап од ролна.Силно лепило на секој labels може да биде издржлив на било која површина. 5. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Напомена : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect2.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење Опис : Големина : 2.5 cm/1inch Diameter на секој roll : 4.2-4.4 cm Quantity : 250pcs/roll Weight : за 25g/roll1x Бронзирање Среќен Божиќ Налепници се Тркалаат.

Главните карактеристики

Избор на клиент