.

.

UXZDX 18 Парчиња Нокти Комплет Педикир Професионални Чешлање Алатки за Нега на Нокти Датотека Clippers со Кожа Сет

UXZDX 18 Парчиња Нокти Комплет Педикир Професионални Чешлање Алатки за Нега на Нокти Датотека Clippers со Кожа

DEN 4181.52

Пристапност
Во достапна форма

Користење на ултра-фини сечење, полирање, гравирање, ласерско гравирање, electroplating и други процеси, секој производ е подложен на строги квалитет и е спакувана во убава куфер и заштитни случај.Сите овие се обезбеди дека тие се во совршена состојба кога ќе ги добијат.Специјално дизајнирани за жени, виножито мулти-боја, дизајн, модерен изглед и одлични рака чувство.Ова е подарок за дамите и на самите себе.Тоа е совршен партија подарок, роденденски подарок или дневни изненадување подарок за семејството и пријателите.Проектот Тип : Ноктите Алатка Set Quantity : 18 pieces Material : Нерѓосувачки steel Suitable за публиката : семејство, бизнис патување, travel Features : мултифункционален, portable It е лесно да се чисти и нема да рѓа лесно.Таа е погодна за сите возрасти и унисекс.Користење на ултра-фини сечење, полирање, гравирање, ласерско гравирање, electroplating и други процеси, секој производ е подложен на строги квалитет и е спакувана во убава куфер и заштитни случај.Сите овие се обезбеди дека тие се во совршена состојба кога ќе ги добијат.Специјално дизајнирани за жени, виножито мулти-боја, дизајн, модерен изглед и одлични рака чувство.Ова е подарок за дамите и на самите себе.Тоа е совршен партија подарок, роденденски подарок или дневни изненадување подарок за семејството и пријателите.Пакетот вклучува : 1 сет за нокти tools Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0,5-1cm, ви благодариме за вашето разбирање.Идеални за професионални салони и на населението.

Главните карактеристики

Избор на клиент