.

.

LIKDAY Рака 28 Силиконски Анти-Изгубени Wire Кабел на Компатибилен со Вратот Јаже за Безжична Слушалка (Бела+Полноќ Сина)

LIKDAY Рака 28 Силиконски Анти-Изгубени Wire Кабел на Компатибилен со Вратот Јаже за Безжична Слушалка (Бела+Полноќ

DEN 162.96

Пристапност
Во достапна форма

БЕЗБЕДНА : fastens слушалка добро и чувајте го околу вашиот врат за да се избегне губење на вашите слушалки.ПРЕНОСНИ : компактен и лесен,идеална wire кабел Компатибилен со слушалка кога е отворено.ПРАКТИЧНА настава : висока затегнувачка цврстина и екстремно издржливи.MATERRIAL : мека на допир чувства силикони и многу удобен за носење,без оштетување на кожата.ГАРАНЦИЈА : ќе се фокусира на слушалка додатоци и да ви понуди добро спакуван производ и добра услуга.Карактеристики : . 1.Мека и издржливи airpods вратот рака, лесно да се отстрани и да ја инсталирате на вашиот airpods. 2.На airpods мозок е доволно долго за кои вие сакајте отлепвам кога ќе се претвори вашата глава. 3.airpod lanyard совршено се вклопуваат и многу лесен ,удобен за носење и нема да се чувствувате тешки. 4.Стабилност и безбедност airpod мозок ,погодно за време на вашиот активности на отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент