.

.

Winnwell Улица Хокеј Голманот Маска

Winnwell Улица Хокеј Голманот Маска

DEN 1103.76

Пристапност
Во достапна форма

Прилагодливи Elasticized Ремени За Да Одговара На Повеќето Големини.Заварени Челични Кафез.Лиен високо влијание ABS пластика школка.Дизајниран За Улица Хокеј Употреба.Winnwell улица хокеј голманот шлем маска со грлото заштитник и заварени челични кафез.Лиен, високо влијание ABS пластика школка.За улица хокеј употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент