.

.

MCHIVER Не се Лизга Патување Јога Мат - Зелен Лимон Овошје Лето Коктел Количка за Вежбање Мат Лесна Работа Надвор од Мат со Торба Пот Абсорбента Јога Подлога за Патувањ?

MCHIVER Не се Лизга Патување Јога Мат - Зелен Лимон Овошје Лето Коктел Количка за Вежбање Мат Лесна Работа Надвор

DEN 583.20

Пристапност
Во достапна форма

Здрав Материјал : Не-токсични Микрофибер увезената и природна гума.Не се лизга јога мат може да биде укината за да се вклопи во било патна торба или случај.Пот Апсорпција : Брзо се апсорбира пот, многу погодна за жешка јога. 【Грижи Инструкциите】работата надвор од мат спречува пот од впива во и предизвикува мирис.Препорачливо е да се користат ладна вода и влажни крпи за да ги избрише исклучување на дамки и сува во сенка да се продолжи животот.Превозот Време на Оваа персоналните стилски tote торба ќе пристигна во 10-17 дена од стандард за испорака, што е многу ealier од estmated.Нашата еко пријателски јога душеци за жените се навистина здрави и безопасно.8(L)x26(W)инч.КАРАКТЕРИСТИКИ Компактен & Свитлива : Оваа количка тенка вежба мат може да се здипли во компактна големина лесно складирање, кој ќе не заземаат премногу простор.Јога подлога се перат може да се мијат со машина.

Главните карактеристики

Избор на клиент