.

.

Ochoos 4PCS M1050mm Морски Одделение од Нерѓосувачки Челик 316 Брод Брзо Ослободување Pin Морски Хардвер Палубата Зглоб Замена Додатоци

Ochoos 4PCS M1050mm Морски Одделение од Нерѓосувачки Челик 316 Брод Брзо Ослободување Pin Морски Хардвер Палубата

DEN 273.60

Пристапност
Во достапна форма

Забелешка 1. Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци.Но Увозни давачки, даноци и други customsrelated трошоци не се вклучени.Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).Објектот специфики : Предмет тип : Dowel Model број : 10*50mm Is прилагодено : Yes Diy материјали : Металугрија.

Главните карактеристики

Избор на клиент