.

.

Crestware RIS908 Riserva Десерт Лажица, 12-Пакет

Crestware RIS908 Riserva Десерт Лажица, 12-Пакет

DEN 736.32

Пристапност
Во достапна форма

Лесно да се чисти и да го користите.Издржливи и долготрајни изградба.Изработени од Нерѓосувачки Челик.Комерцијален Квалитет.Индустриски Одделение.Riserva Десерт Лажица во пакетот на 12. Непречено дизајн на Riserva овозможува леснотија во одржување и ракување.Одлична цена и оптимална форма нуди висок квалитет на производот во голема вредност.

Главните карактеристики

Избор на клиент