.

.

Пеперутка Клипови за Коса, Ноктот Клипови за Жените, Додатоци (Црна, Бела, 6 Pack, Во 2.9)

Пеперутка Клипови за Коса, Ноктот Клипови за Жените, Додатоци (Црна, Бела, 6 Pack, Во 2.9)

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Пеперутка Коса Клипови : Прикажи ги исклучите вашиот личен стил со овие забавни пеперутка hairclips, симпатична дизајн е сигурен да уживаат малку девојки и исто така е совршен за тинејџери и возрасни.Косата Клипови : Овие пеперутка ноктот коса клипови може да се носи за вечер, формално, или секојдневна облека и се погодни за повеќето типови коса.За Секоја Прилика : Оваа група на косата клипови е идеален за секоја прилика како свадба, банкет, вечера, датум ноќи, и девојки ноќ надвор; овие разноврсна ноктот коса клипови ќе бидат сигурни дека за да се покаже исклучите вашиот уникатен стил.Висок Квалитет : Коса клипови се изработени од квалитетни пластични и секоја коса клип мерки приближно 2.9 x 2.2 x од 1,5 инчи.Она што се Вклучени : Вклучува 6 црна и бела пеперутка клипови за коса; 3 од секоја боја.Овие разноврсна, убава коса клипови лесно да преминат од ден во ноќ, обезбедувајќи ви изгледа вашиот најдобар додека се на работа, на училиште, се случува надвор од градот, или присутните елегантен партија.Направени од квалитетни пластични материјали, тие се погодни за сите типови коса.

Главните карактеристики

Избор на клиент