.

.

Baguette Печење Послужавник, 10inch француски Леб Пан Baguette Печење Послужавник Перфорирани 3-слот Не Држи Леб Печење Калап за Bakes француски леб, Breadstick.

Baguette Печење Послужавник, 10inch француски Леб Пан Baguette Печење Послужавник Перфорирани 3-слот Не Држи

DEN 815.76

Пристапност
Во достапна форма

100% сосема нов и висок квалитет.Направен од Тешки Јаглероден Челик и Храна Безбедно Не-Стап Слој. 3 слот француски Baguette фах перфорирани дизајнот е добар за печење.Excent Топлина Спроводливост и Златна Боја за посебни заврши.Можете да заработите француски и италијански Леб Baguette дома.Спецификации : Предмет Тип : француски Леб Пан Материјал : Јаглероден Челик Количина : 1pc Производ Големина : Прибл.26.8 x 24 x 2.6 cm / 10.6 x 9.4 x 1.0 во Пакет Големина : Прибл.28.5 x 26.5 x 3.5 cm / 11.2 x 10.4 x 1.4 во Температура Отпор : 230℃ Тежина : Околу.536g Пакет Листа : 1 x француски Леб Тавата.

Главните карактеристики

Избор на клиент