.

.

МЕРЕЊЕ 15023 Cordovan Браун 13Z Боја со државниот Грб - 12 мл., Модел: 15023, Отворено&Поправка Продавница

МЕРЕЊЕ 15023 Cordovan Браун 13Z Боја со државниот Грб - 12 мл., Модел: 15023, Отворено&Поправка Продавница

DEN 876.96

Пристапност
Во достапна форма

БОЈА со државниот ГРБ - Cordovan Браун.Бојата на Грбот е специјалност еластомер слој формулиран за да се врати или да ја промените бојата на повеќето винил површини, флексибилни и цврсти пластика, тепих и velour.Бојата на Грбот не е во боја, но исчезнат отпорни флексибилни и постојан слој.

Главните карактеристики

Избор на клиент