.

.

AQGG Калено Стакло Филмот + Маска за Oppo Realme C21 [6.5], 9H Цврстина Екран Заштитник и Меки Силиконски Случај Браник Школка Црна Флексибилен Телефон Заштитна TPU Случаи -Цртан

AQGG Калено Стакло Филмот + Маска за Oppo Realme C21 [6.5], 9H Цврстина Екран Заштитник и Меки Силиконски Случај

DEN 129.12

Пристапност
Во достапна форма

[Компатибилен] : за Oppo Realme C21 телефонот случај е целосно компатибилен .На лесни силиконски материјал TPU Поклопецот е погоден за млади луѓе. [Заштита] : за Oppo Realme C21 заштитен ракав телефон, нема прашина, гребнатини, капки, маснотии и триење. [Перформанси] : мобилен телефон школка е флексибилен и трајни, отпорни на нечистотија и гребнатини, и може да обезбедат долготрајна заштита на телефонот. [Избриши] : Ultra со исчистите екранот и транспарентен екран, со природни гледање искуство. [Филм Екран]: заштитна фолија е погоден спречување на експлозија на оригиналот, на екранот на телефонот кога мала несреќа се случува во вашиот телефон.

Главните карактеристики

Избор на клиент