.

.

Samsung Galaxy Note 3, Забелешка 4, Забелешка 5, Note 8, Забелешка 9, Имајте на ум Работ Случај; Синтетички Кожа Торбичка Телефон Капакот на Држачот со Спојувалка за Каиш Holster (Црни

Samsung Galaxy Note 3, Забелешка 4, Забелешка 5, Note 8, Забелешка 9, Имајте на ум Работ Случај; Синтетички

DEN 350.16

Пристапност
Во достапна форма

Димензија : 6.6 во.x 3.5 во.x 0.75 во. (максимален капацитет).Ве молиме осигурајте се дека вашиот телефон/phone случај е во рамките димензија или друго, тоа ќе биде премногу обемни за да се вклопи.Крпа leatherette и висок квалитет на изградба со крои и запечатени шевовите за издржливост и класичен добар изглед.Ентериерот е наредени со црна мека neoprene ткаенина која го заштитува вашиот телефон од мали испакнатини и шок.Магнетни затворање размавта држи вашиот телефон безбедно внатрешноста на случајот.Фиксна спојувалка за каиш и појас јамка ви овозможува да клипот или јамка случај на вашиот појас.За безбедно да го носи вашиот телефон со овој спојувалка за каиш торбичка.Крпа leatherette и висок квалитет на изградба со крои и запечатени шевовите за издржливост и класичен добар изглед.Ентериерот е наредени со мека neoprene ткаенина која го заштитува вашиот телефон од мали испакнатини и шок.Отвори на задната страна за телефони со задните звучници.Магнетни затворање размавта држи вашиот телефон безбедно внатрешноста на случајот.Фиксна спојувалка за каиш и појас јамка ви овозможува да клипот или јамка случај на вашиот појас.

Главните карактеристики

Избор на клиент