.

.

PortaBrace SLD-41XT dslr фото Лизгачот Случај, 41, Црни Кеси

PortaBrace SLD-41XT dslr фото Лизгачот Случај, 41, Црни Кеси

DEN 540.96

Пристапност
Во достапна форма

Пакет Димензии : 41 L x10 H x10 W (инчи).Пакет Тежина : 8.01 фунти.Земја на Потекло : сад.Опис на производот dslr фото Лизгачот Случај 41-инчи Црна.Лесен и флексибилен за да го користите.Висок квалитет на производот.Произведени во сад.Од Производителот На dslr фото Камера Лизгачот Случај е направен од 1000-denier Cordura® најлон и има поместена за внатрешни работи.Тој е дизајниран да носат лизгачи до 41 инчи во должина, како и tripod плоча и лизгачот за додатоци.Тоа има широк отвор за устата лесен пристап до опрема.Случајот има внатрешни работи зајакнување барови да бидат цврсти.Повеќето лизгачи да остане собрани во случај овозможувајќи за брзо поставување и користење.Постојат надворешните џебови за вршење на плочи, кабли и додатоци.Во случај да има тај-долу рака да се задржи на лизгачот во место за време на транзитот.Исто така има цврсти-пена поместена дното и анти-пропадна водоотпорен дното панел за дополнителна заштита.Има HB-40 тешки-должност, поместена, велур кожа за на рамо, рака за вршење на случај преку рамото.На SLD-41 XT, исто така доаѓа со велур кожа покриени сметководствена рачки и велур кожа покриени дестинации рачки на двете страни.

Главните карактеристики

Избор на клиент