.

.

Мини Помине Светилка, Преносни Помине Фен Ув Помине Гел Led Помине Лекување Светилка Нокти Гел лак Лекување Светлина Ноктите Уметност Алатки за Гел за полски

Мини Помине Светилка, Преносни Помине Фен Ув Помине Гел Led Помине Лекување Светилка Нокти Гел лак Лекување

DEN 236.88

Пристапност
Во достапна форма

Сите Правци : Овој гел ноктите светлина ќе се исушат сите лепак брзо од сите правци.Напојување : Мини помине светлина, со лесен USB напојување, многу лесен за употреба.Примена : Гел ноктите светлина, може да биде суво УВ лепак, продолжување, лепак, температурни промени лепак, засилување лепак, мачка очи лепак и други видови на лак.Лесни & Преносни : Нашата Помине Мини Светилка е супер флексибилен и лесен за носење, во мала тежина и мини големина.Брзо : Ова помине фен светлина ви овозможува 60-тите години на висока ефикасност фото-сушење на ноктите полски.Опис : Оваа Мини Помине Светилка е супер флексибилен и лесен за носење.Тоа може да ви помогне на сите видови на гел маникир и ноктите уметност, може да се справи со базата гел & помине лепак, гел лак, врвот на грб, ноктите продолжување гел.Можете лесно може да се прошири на вашите нокти и да уживате во забавата на DIY Ноктите.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Карактеристики : Мини помине светлина-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : PC, ABS.-Големина : 6x6x6.2 см/2.36x2.36x2.44 инч.-Моќ 16 W-Напон 100-240 V AC 50/65 Hz-Број на светилка монистра : 3 Led диоди-Номинална излезна DC 5 V/1А-Производ бруто тежина 61.5 g Package Including1 * Мини помине светлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент