.

.

Organicville Dijon Органски Сенф, 12 мл

Organicville Dijon Органски Сенф, 12 мл

DEN 1893.60

Пристапност
Во достапна форма

Без Вештачки gredients; Ниско ниво на Калории; Млечни Слободен; Глутен Слободен; Квасец Слободни.dijon-сенф.Висок Ртење Го Оценувате - Resalable Пакување.Тие се многу вкусни, Глутен Слободни.Овој Производ Е Произведен Во Сад.Смета од многу како повеќето ценат маслинки во светот тие се совршени за antipasto коцки, салати и Медитеранот рецепти.Обидете нив директно од тегла за уста поење закуска.

Главните карактеристики

Избор на клиент