.

.

HMZRQX Wristband Преносни Раководство Електричар Зглоб Алатка Појас Завртка Малку Поправка алатка Алатка Wristband (Боја : Сина)

HMZRQX Wristband Преносни Раководство Електричар Зглоб Алатка Појас Завртка Малку Поправка алатка Алатка Wristband

DEN 3543.36

Пристапност
Во достапна форма

Тоа го опкружува речиси целиот рачниот зглоб и се користи за да се апсорбира одредување на завртки, нокти, завртки, подлошки и вежби.Прилагодливи и одговара : Ова магнетно wristband е прилагодлив и одговара на сите wristband.Направени од двојно-layer Оксфорд ткаенина, отпорно на гребење, пробивајте-отпорни, и издржливи.Исклучителна подароци : wristbands може да се родендени, Божиќ и другите празници, може да биде одличен подарок за било handyman, татко, маж или жена.Широк спектар на апликации : погоден за домашна декорација, изградба, столарија, автомобил поправка, шиење и други проекти.Тоа го опкружува речиси целиот рачниот зглоб и се користи за да се апсорбира одредување на завртки, нокти, завртки, подлошки и вежби.Прилагодливи и одговара : Ова магнетно wristband е прилагодлив и одговара на сите wristband.Направени од двојно-layer Оксфорд ткаенина, отпорно на гребење, пробивајте-отпорни, и издржливи.Исклучителна подароци : wristbands може да се родендени, Божиќ и другите празници, може да биде одличен подарок за било handyman, татко, маж или жена.Широк спектар на апликации : погоден за домашна декорација, изградба, столарија, автомобил поправка, шиење и други проекти.Име : Алатка Wristband Material : Оксфорд clothnotes : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3cm.2. Поради компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.3 : Само главниот производ се продава, други украсни маски се не продава.Пакет Содржина : 1*алатка за врвка за околу strap The големината на производ се мери рачно, и грешка на големината е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да земете го тоа внимателно.

Главните карактеристики

Избор на клиент