.

.

Налепници Скејтборд Велосипед Шлем Куфер Оркестарот Забелешка Инспиративни Цитати Налепница англиски Букви DIY Канцелариски Налепници(Листови)

Налепници Скејтборд Велосипед Шлем Куфер Оркестарот Забелешка Инспиративни Цитати Налепница англиски Букви DIY

DEN 87.12

Пристапност
Во достапна форма

Големина : За 4-8cm.Материјал : Високо Квалитетни ПВЦ.Боја : како на сликата.Количина : 1pc.Пакет се вклучени : Различни Броеви Графити Налепници , по Случаен избор, Не се повторува.Пакет се вклучени : Различни Броеви Графити Налепници , по Случаен избор, Не се повторува.Материјал : Висок Квалитет PVCColor : како picture Quantity : 1pc Големина : За 4-8cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент