.

.

MCHIVER Не се Лизга Патување Јога Мат Усните очила за сонце Количка за Вежбање Мат Лесна Работа Надвор од Мат со Торба Пот Абсорбента Пилатес Мат за Патување Јога Пилат

MCHIVER Не се Лизга Патување Јога Мат Усните очила за сонце Количка за Вежбање Мат Лесна Работа Надвор од Мат

DEN 912.00

Пристапност
Во достапна форма

На тренингот мат спречува пот од впива во и предизвикува мирис.Превозот Време на Оваа персоналните стилски tote торба ќе пристигна во 10-17 дена од стандард за испорака, што е многу ealier од estmated. 【Против пролизгување Дизајн】Овој фитнес мат има текстура не се лизга површината за одлична влечење и супериорен зафат.На rubbery поддршка чуваат на јога мат од лизгање низ тепих и од зачестеноста на вас.И експедитивни услуги само трошоците 3-8 дена, што е задолжителен.8"L x 26"W x 1mm Дебели.Тоа се тенки и лесни јога крпа е совршен за патување.Здрав Материјал : Не-токсични Микрофибер увезената и природна гума.Нашата еко пријателски јога душеци за жените се навистина здрави и безопасно.Не се лизга јога мат може да биде укината за да се вклопи во било патна торба или случај.Пакет Содржина 1x јога мат & носи торба.【Еко-пријателски Јога Мат】На микрофибер на горниот подлога и природна гума на грбот направи лесни јога мат, без мирис и безбедно за употреба.Совршена Големина & мала Тежина : 70. 【Два во еден Дизајн】Нашите 1mm дебелина јога подлога може да се користи сам или со дебели јога мат.

Главните карактеристики

Избор на клиент