.

.

XZJJZ Поздравниот-доказ помине clippers домаќинство помине постави алатка преносни еден сече ноктите клешти (Боја : Кафена)

XZJJZ Поздравниот-доказ помине clippers домаќинство помине постави алатка преносни еден сече ноктите клешти

DEN 4174.56

Пристапност
Во достапна форма

Ноктите clippers сет.Искрена и чесна, исклучителна изработка е реализиран со 40 работни процедури.Само за ова се намали.Четирите агли на убавината ракав се дизајнирани со риба стомакот во облик на arcs, без рабови и агли, и контрола е дарежлив и удобно.Совршено се вклопуваат.По убавината поставен е затворен, на предната и задната се вклопуваат, и додатоци не се лесно да падне.На работ на секоја алатка е длабоко полиран и потоа полиран да се направи тоа, се чувствуваат удобно.Искрена и чесна, исклучителна изработка е реализиран со 40 работни процедури.Само за ова се намали.Четирите агли на убавината ракав се дизајнирани со риба стомакот во облик на arcs, без рабови и агли, и контрола е дарежлив и удобно.Совршено се вклопуваат.По убавината поставен е затворен, на предната и задната се вклопуваат, и додатоци не се лесно да падне.На работ на секоја алатка е длабоко полиран и потоа полиран да се направи тоа, се чувствуваат удобно.Погоден за нога нега, или дебел и тврд ноктите, дебели ноктите може да се кастри лесно и непречено.Помогне да се намали и меки нокти работ или на површината.Име на производ : нокти грижа set Suitable за публиката : everyone Packing include Kindly Совет : 1. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. 2. Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1-3cm различни, вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

Главните карактеристики

Избор на клиент