.

.

Црна е Зачинета Кафеав Синап, Кето Пријателски, 24 мл

Црна е Зачинета Кафеав Синап, Кето Пријателски, 24 мл

DEN 2337.60

Пристапност
Во достапна форма

Направено од мешавина на премија за увезените семиња и зачини.Совршена како врвот на сендвичи, хамбургери, pretzels, топли кучиња и повеќе.Се тресат добро пред употреба. 100% Природни.Кето Пријателски Снек – 0g нето јаглехидрати (0g вкупно јагленохидратите минус 0g диетални влакна), и 0g додаден шеќер по порција.Кето Пријателски Снек – 0g нето јаглехидрати (0g вкупно јагленохидратите минус 0g диетални влакна), и 0g додаден шеќер по порција.Вкус Име : зачинета кафеав синап | Големина : 24 Унца (Пакување од 1).

Главните карактеристики

Избор на клиент