.

.

LIKDAY Рака 28 Силиконски Анти-Изгубени Wire Кабел на Компатибилен со Воздух Парчиња Вратот Јаже за Безжична Слушалка (Црна+Сина+Вајт)

LIKDAY Рака 28 Силиконски Анти-Изгубени Wire Кабел на Компатибилен со Воздух Парчиња Вратот Јаже за Безжична

DEN 2325.60

Пристапност
Во достапна форма

БЕЗБЕДНА : fastens слушалка добро и чувајте го околу вашиот врат за да се избегне губење на вашите слушалки.ПРЕНОСНИ : компактен и лесен,идеална wire кабел Компатибилен со воздух парчиња кога отворено.ПРАКТИЧНА настава : висока затегнувачка цврстина и издржливи,компатибилен со Воздух Парчиња.MATERRIAL : мека на допир чувства силикони и многу удобен за носење,без оштетување на кожата.ГАРАНЦИЈА : ќе се фокусира на слушалка додатоци и да ви понуди добро спакуван производ и добра услуга.

Главните карактеристики

Избор на клиент