.

.

MIER Ручек Торба Чанта Изолирани Leakproof Кулер Ручек Tote

MIER Ручек Торба Чанта Изолирани Leakproof Кулер Ручек Tote

DEN 979.92

Пристапност
Во достапна форма

Симпатична Погледни Нека одат надвор здодевни ручек торба!MIER дизајнер ручек tote е прилично вкусен и обликувани како мала чанта.Тоа доаѓа со монтажни тока се справи.Ripstop ткаенина која брише надолу лесно.Најдобрите подароци за свој колега, пријатели, деца, семејство, итн.Совршена Големина Компактни, лесни уште пространа!Само 0.33 lbs.Надворешни димензии : 7.75" x 6" x 9" (L x W x H); доволно Голем за 1-2 лице дневен ручек.Тоа може да се одржи до 6 лименки на 330ml пијалоци и се уште има многу простор за мраз или има неколку мали до средни ручек кутии. 2 Прегради Дното правоаголник оддел за просторен простор за складирање.Не-течење изолирани со мека фолија лагер, идеален за храна контејнери, ладни пијалоци, салата, други канцеларија ручек храна и така натаму.Горниот дел внатрешни работи големина е од 10"L*7.5"W*4.5"H, Долниот дел внатрешни работи големина е од 10"L*7.5"W*5.5"H; Има многу, доволно голем за 1-2 лице оброци, како и.Екстра Надворешните Џебови Посебни прегради изработени оваа кулер торба добро организирани. 2 еластичен странични џебови со екстра прилагодливи ремени за одржување пијалок шишиња и сода лименки во место; 1 пред патент џеб за пакување на прибор за јадење и салфетки; 1 картичка-носител на кои може да се види преку; 1 задните торбичка со кука-&-јамка затворање за лесен пристап.Повеќе џебови дизајн ќе биде повеќе лесно се става храна.

Главните карактеристики

Избор на клиент