.

.

Haefner Дрво Клупата, Среден Век Модерен Стил, Убава Плажа Дрво Црна Насликани Нозе

Haefner Дрво Клупата, Среден Век Модерен Стил, Убава Плажа Дрво Црна Насликани Нозе

DEN 1637.76

Пристапност
Во достапна форма

Средината век модерен стил, Убава плажа дрво црна насликани нозе.Цврсто Дрво, Вкупниот : 14" H x 60" W x 18.5" D. Дозволува многу простор за складирање под, Главен Материјал Детали : Rubberwood.Крстот-го поддржува и прст-jointing на нозе за дополнителна издржливост, Тежина Капацитет : 300 lb.Главен Материјал : Цврсто Дрво, Вклучува едрилици да се спречи кат гребење.НА ПРВ ПОГЛЕД 1. Цврсто Дрво На Haefner Дрво Entryway Клупата е совршено се надополнуваат само за секоја соба.Отворете slats со униформа проред им овозможи на воздух и светлина да помине.Нејзината чиста и уникатни линии се направи тоа совршено се вклопуваат за секој празен простор.Во текот на годините клупи се користи во различни простори.Тие не се само прилагодени за дома средина, но исто така и во рамките комерцијални канцеларии и чекање области.ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Вкупно : 14" H x 60" W x 18.5" Д ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ 1. Главен Материјал : Цврсто Дрво 2. Главен Материјал Детали : Rubberwood ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. Тежина Капацитет : 300 lb.КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Rubberwood рамка и врвот изработени од најквалитетни материјали 2. Убава плажа дрво црна насликани нозе 3. Крстот-го поддржува и прст-jointing на нозе за дополнителна издржливост 4. Вклучува едрилици да се спречи кат гребење 5. Овозможува многу простор за складирање под 6. Средината век модерен стил 7. Не може да се прилагоди може исто така како следниве производи 1. Tripp Метал Клупата, Главен Материјал Детали : Бамбус, Главен Материјал : Метал; Цврсто Дрво 2. Тапациран Клупата, Целокупната : 20" H x 28" W x 18" Д, Тежина Капацитет : 250 3. Џеб 36 Пар Чевли Чување на Клупата, Пластовидно : Не, Пара Чевли Капацитет : 36 4. Jameown Trestle Клупата, Тежина Капацитет : 500 lb., Главен Материјал : Цврсти + Произведени Дрво 5. Лидија Клупата, Тежина Капацитет : 300 lb., Вкупно : 18" H x 60" W x 16" D.

Главните карактеристики

Избор на клиент