.

.

Храна за Складирање Сад Ориз Кутија за Складирање Сад во Полу-флип Тип Ориз Кофа со Макара, 5 / 10KG Ориз Сад, Ориз Цилиндар, Жито за Складирање Чување Сад Ориз Складира?

Храна за Складирање Сад Ориз Кутија за Складирање Сад во Полу-флип Тип Ориз Кофа со Макара, 5 / 10KG Ориз Сад,

DEN 1975.20

Пристапност
Во достапна форма

Помогне да го Организирате Вашата Кујна и ПровизииЗамислете секое време за пешачење до вашата кујна или провизии, се најде се што е уредно организирани.Веќе не се неуредна, можете да добиете се што сакате многу брзо.Со пластовидно и простор за заштеда на дизајн, овие контејнери ќе се направи поефикасно искористување на секоја педа од вашата кујна провизии кабинети.Големина : 5kg : 21.7 * 36.9 * 20.7 cm. 10kg : 21.7 * 36.9 * 31.5 cm. (Должина * ширина * висина) (5kg, 10kg).Материјал : Храна одделение PP материјал.Совршен за чување на шпагети, печење материјали, житарици, брашно, шеќер, овес, тестенини, ориз, кафе, чај, овошје, јатчесто овошје и други суви материи.Можете да ги зачувувате цели зрна или друга храна, за да се обезбеди вкусот на храната!Производ description Product име : жито за складирање container Material : храна одделение PP material Capacity : 5kg, 10kgcolor : White Uses : Продавница ориз, брашно, зрна, сушено овошје, бонбони, житарици, чај и други дребулии[Пакување количество] × 1[Забелешка]Овој производ само продава жито за складирање контејнери и не содржи слики на други производи.Прирачник за мерење на производи.Помали грешки може да се случи поради користењето на различни мерење алатки и методи.Ве молиме погледнете го вистински product Due на светлината и аголот на вистинските снимање опрема, овој производ може да имаат мала боја разлики.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви благодариме за вашето разбирање.Простор за заштеда на енергија дизајн : Овие трајни плоштадот контејнери биле специјално дизајнирани за да се минимизира просторот, тие се stackablewhich ви овозможува да добиете на кујна на организиран и го ослободува до простор во провизии.исклучително лесен и подготвен за употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент