.

.

Студио за Дизајн Дома Шпиц Luxe Вртливата Акцент Стол со Оружје, Гостин/за Јадење/за Статистика, Црна/Карамел Браун Помеша Кожа

Студио за Дизајн Дома Шпиц Luxe Вртливата Акцент Стол со Оружје, Гостин/за Јадење/за Статистика, Црна/Карамел

DEN 4655.28

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Кожа.Целокупната Димензии : Беа 25,5" W x 21" D x 35.5" Х. Седиште : 19" W x 19" D x 20" на седиштето на подот.Атрактивни и Издржливи Врзани Кожа Покривање.Метални Нозе Имаат Пластични Нозете за да се Спречи Гребење на Подот.Целосна 360-Степен Зглобот, Лимит на Тежина на -250 lbs.Боја : Црна / Карамел Браун Помеша Кожа | Стил : Метални Нозе.

Главните карактеристики

Избор на клиент