.

.

Издржливи, разновиден, лесно да се носат на Патување Треба Отворено Изолирани Торба Инсулин Складирање Торба, Големина: 20.3105 cm(Црна),водоотпорен оксфорд ткаенина, г?

Издржливи, разновиден, лесно да се носат на Патување Треба Отворено Изолирани Торба Инсулин Складирање Торба,

DEN 2337.60

Пристапност
Во достапна форма

Патување Треба Отворено Изолирани Торба Инсулин Складирање Торба, Големина : 20.3*10*5cm(Црна). 1. Добро за вршење на инсулин, додека минува надвор (хокеј на торби што не се вклучени)2. Водоотпорен оксфорд ткаенина, го заштитува вашиот работи за време на дождливите денови 3. Ладење на температура : 2-24 целзиусови степени degree4. Ладење time : 12 часа (летен) / 24 часа (пролет или есен).

Главните карактеристики

Избор на клиент