.

.

nuLOOM Апстракт Современите Мотото Тркач Килим, 2' 6 x 6', Беж

nuLOOM Апстракт Современите Мотото Тркач Килим, 2' 6 x 6', Беж

DEN 1344.00

Пристапност
Во достапна форма

70% Полипропилен, 30% Полиестер.Дизајниран со еластичност против секојдневно носат и солза, овој килим е дете и пет пријателски и совршен за голем сообраќај области на вашиот дом како што дневна соба, трпезарија, кујна, и ходници.Елегантни и функционална 0.32" куп висина овозможува лесен пласман во entryways, под мебел, и нема да го попречи вратите.Свежи и на моментот, на современи килими додадете на точниот износ на шик за вашиот простор.Неутрална палета на бои обезбедува овој килим може да биде беспрекорно се интегрира во постоечките décor.Лесен за чистење и одржување препорачуваме правосмукалка редовно и на самото место лекување за било какви благи дамки со тепих почиста.Во nu LOOM, ние веруваме дека подни покривки и уметноста не треба да се взаемно ексклузивни.Основана со желба да се пробие на правилата на она што се очекува од област килим, nu LOOM е создаден за да се пополни празнината помеѓу брилијантен дизајн и пристапност.

Главните карактеристики

Избор на клиент