.

.

Xjcy Луксузен Одмор Јадење Стол,Кујна Контра Страна Столици Дневна Дневна Соба за Гости Столици Faux Кожа Прием Столици со Backrest и Поместена Седиште/Сино / x4

Xjcy Луксузен Одмор Јадење Стол,Кујна Контра Страна Столици Дневна Дневна Соба за Гости Столици Faux Кожа Прием

DEN 4224.00

Пристапност
Во достапна форма

★Количина : 1pcs/2 компјутери/4pcs;Направени од artficial кожни седишта, со метални нозе, Исполнет со висок раст сунѓерот,меки и удобни,Водоотпорни и отпорни на абразија,Долгата употреба на времето. ★Не се лизга & анти-нула protecter под нозе да се заштити вашиот кат од гребење. ★Добро поместена седиштето на ергономски облик, со backrests и потпирачи за раце за да ви овозможат да се опуштите вашето тело и повеќе confortable за седење. ★Мултифункционален-Јадење Стол е совршен облик за да се вклопи во која било средина во вашиот дом.Тоа може да се користи во трпезарија, Кујна, дневна соба, спална соба, како чај/читање агол стол или клупа стол.Станот пакет на услуги, но лесно може да се соберат во неколку минути со настава е предвидено. ★Димензии : вкупна висина ca.90cm Седиште перница и земјата висина ca.46cm седиште област(Wx D) ca.45x43cm,ве молиме обратете се до големини во детали на левата фотографии.Големина : x4 | Боја : Сина.

Главните карактеристики

Избор на клиент