.

.

ZINUS Lorrick Метал Платформа Кревет Рамка / Душек Фондацијата / Лесно, Болт Слободни Собранието, Кралот

ZINUS Lorrick Метал Платформа Кревет Рамка / Душек Фондацијата / Лесно, Болт Слободни Собранието, Кралот

DEN 1936.80

Пристапност
Во достапна форма

Издржливи челик и иверица.ПОВЕЌЕ ФУНКЦИОНАЛНИ ОТКОЛКУ ШТО ИЗГЛЕДА - Со својот супер едноставен собранието, headboard компатибилност и великодушни underbed царинење простор, таму е, секако, повеќе отколку ги исполнува окото на овој модерен, чист обрабени фондацијата.UNDERBED ЦАРИНЕЊЕ - висока платформа карактеристики дарежлив underbed совршен простор за складирање на екстра сѐ и сешто; близнак големина поддржува максимална тежина капацитет од 350 кг, додека сите други големини може да го поддржи до 700 кг.НЕ КУТИЈА ПРОЛЕТ е ПОТРЕБНО - Трајни дрво slats поддршка и го продолжи животот на вашиот латекс, мемориска пена или пролет душек без потреба за кутија пролет; slats се распоредени 2.5 - 3 инчи распаѓа.ТОП СЛОБОДНИ СОБРАНИЕТО – Нашите Брзи Предвремени собранието систем значи кавга-бесплатно поставување без ореви или завртки за помалку од 30 минути; сè што ви треба е ефикасно спакувани во една кутија и се испраќаат директно до вашата врата.Грижете се-слободен 5-годишна ограничена гаранција опфатени; душек се продава одделно.Големина : Кралот | Стил : 14 Инчен | Шема Име : Кревет Рамка.

Главните карактеристики

Избор на клиент