.

.

Во центарот на градот Милениче Снабдување 6 и 12 инчен Американски САД Силеџија Стапови за Кучиња (Рефус Вреќи со Тежина) произведено во САД - без Мирис Природни Куче

Во центарот на градот Милениче Снабдување 6 и 12 инчен Американски САД Силеџија Стапови за Кучиња (Рефус Вреќи

DEN 4559.76

Пристапност
Во достапна форма

Во согласност Тежина : Ние продаваме овие силеџија стапчиња од страна на тежина, што значи дека ќе го добиете она што го плаќаат!Нема повеќе да се грижиш за силеџија стапови дебелина или густина.Човековите Одделение : Направен од човечки-одделение премиум управува говедско месо, овие се со повисок квалитет од другите Силеџија Стапови на пазарот.Одлична алтернатива за остри кожа од силеџија стапови третира не splinter.Тоа е лесно да се вари, одлична за хигиената, и помага да се отстрани забниот камен се доволни за да се задржи заби и непца здрави и силни.Произведено во САД : Нашата силеџија стапчиња се извори од Природни, здрави САД говедско месо.Направени и обработени во GFSI (Глобалната Безбедност на Храната Иницијатива) установа за обезбедување на вас и вашиот pup се чувствувате силеџија стап кои ги исполнуваат највисоките стандарди.Тие се повеќе chewable од Силеџија Стапови извори од надвор од САД, што ги прави совршени за puppies, виш кучиња, и секое домашно милениче нови месо chews.Природни т Splinter.Произведено во САД.Сите Природни Протеини.Здрава Витамини & Минерали.Ниско ниво на Масти.Помага да се scrape исклучување штетни плак и забен камен.Ниска Мирис.

Главните карактеристики

Избор на клиент