.

.

А&D FS-6Ki FS-јас Серија Проверете Мерење Скала, 6000g x 0.5 g

А&D FS-6Ki FS-јас Серија Проверете Мерење Скала, 6000g x 0.5 g

DEN 19704.00

Пристапност
Во достапна форма

Три резолуција нивоа.Лесно може да се прочитаат led дисплеј со светлина.Се продава во секоја од нив.А&D FS-6 Ki fs-јас Серија проверете мерење скала, 6000 G x 0.5 Г Направени во Јужна Кореја.Произведен од страна На&D компанија, Ltd.Fs-6ki Серија на производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент