.

.

UXZDX CUJUX Надвор-Тенк Акрилик Риба, Одгледување Изолација Кутија Аквариум Одгледувачот Риба Резервоарот Изведување Инкубатор Риба Куќа Дом за Ракчиња Clownfish

UXZDX CUJUX Надвор-Тенк Акрилик Риба, Одгледување Изолација Кутија Аквариум Одгледувачот Риба Резервоарот Изведување

DEN 2786.16

Пристапност
Во достапна форма

Оваа одгледувачот кутија може да се спречи бебе риба од возрасните риби во нападот и да се подобри стапка на преживување на бебе риба.Совршен isolator за агресивни риби, повредени, риба, мали риби, ракчиња, clownfish, и други морски риби.Одгледување инкубаторот е направен од високо-квалитет акрил, двојно слоеви простор за заштеда комбинација.Боја : Транспарентна.Материјал : Акрил. 1.Оваа одгледувачот кутија може да се спречи бебе риба од возрасните риби во нападот и да се подобри стапка на преживување на бебе риба.2.Совршен isolator за агресивни риби, повредени, риба, мали риби, ракчиња, clownfish, и други морски fishes3.Одгледување инкубаторот е направен од високо-квалитет акрил, двојно слоеви простор за заштеда комбинација.Карактеристики : Материјал : Акрилик Производ Големина : Прибл. 18x9x14.5cm Color : Transparent Package вклучуваат : 1x одгледувачот кутија Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Главните карактеристики

Избор на клиент