.

.

Сет на 20-14 инчен Дрво Круга Селски Свадба placemats placemats за Свадба Селски centerpieces centerpieces за Свадба Дрво Парчиња Рефус

Сет на 20-14 инчен Дрво Круга Селски Свадба placemats placemats за Свадба Селски centerpieces centerpieces за

DEN 1238.40

Пристапност
Во достапна форма

Купувањето на оваа листа вклучува збир на (20) 13-14 инчен свежо исечена дрвна парчиња исечете .75" дебела!.Нашите свежо намалување на парчиња секогаш се намали ниво со професионална опрема!Тие ќе треба да заврши на сушење веднаш по пристигнувањето така што тие не се обиде да мувла.Тие се околу 7 дена за целосно да се исуши.

Главните карактеристики

Избор на клиент