.

.

Кристофер Најт Дома Чени Јадење Стол, Сива + Темно Кафеава Боја

Кристофер Најт Дома Чени Јадење Стол, Сива + Темно Кафеава Боја

DEN 8400.00

Пристапност
Во достапна форма

Ткаенина.СОВРЕМЕНИТЕ : Ова јадење стол карактеристики на сите главни точки на на современ стил.Одликувајќи се криви tufted backrest, конусни нозе, и чисти, прави линии, овој стол нуди минималистички но мошне функционално парче за вашиот дом.BUTTONLESS ПРАМЕН ДИЈАМАНТ БОД : На buttonless tufted крои во backrest нуди екстра допир на софистицираност дека го подобрува својот современ дизајн.Дијамант бод шема додава малку текстура без да се жртвува било удобност.ТАПАЦИРАН : Нуди мазна, чиста изглед, овој стол е составен за префинет изглед, кој ќе ја зајакне современиот стил на било трпезарија.Со тапациран дизајн, нашиот стол е поместена со пена за поголем комфор.ЗАОСТРЕНИТЕ НОЗЕ : Поддржани од страна на заострените нозе, ова јадење стол сет нуди елегантни заврши до секоја соба.Предните нозе функција права падина додека задниот нозе понуда нежна крива која ја нуди и поддршка и дополнителен поттик на стил.СОБРАНИЕТО е ПОТРЕБНО : Некои собранието е потребно за ова јадење стол.Сите упатства и алатки потребни за собранието се вклучени.Стил : Ткаенина | Боја : Темно Сива + Темно Кафеава Боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент