.

.

Пепси Ванила 12oz Лименки Пак, ванила,кока кола, 144 Fl Мл, (Пакување од 12)

Пепси Ванила 12oz Лименки Пак, ванила,кока кола, 144 Fl Мл, (Пакување од 12)

DEN 1053.60

Пристапност
Во достапна форма

Објектот Пакет Димензија : 15.899999983782" L x 5.249999994645" W x 5.049999994849" H. Точка Пакет Тежина : 10.3507032009 lb.Вкус Име : Ванила | Големина : 12 Fl Мл (Пакување од 12) Пепси, смелите, освежување кола роден во Њу Берн, КООРДИНАТОР во 1898 година и уште во шишиња во САД.Совршен за партиите, оброци, и каде што треба да се направи голем впечаток.Уживајте во освежување кола вкус право од да, во текот на мраз, или со пресврт од лимон или вар.

Главните карактеристики

Избор на клиент