.

.

Bluetooth Далечински Shutter

Bluetooth Далечински Shutter

DEN 2208.00

Пристапност
Во достапна форма

Земете крајната selfie со безжична pushbutton блендата.Безжична bluetooth конекција со вашиот паметен телефон или камера.Работи до 30 метри.Бесплатен превозот тука во САД.Батеријата вклучена.A-ЗАТВОРИ-Б далечински pushbutton shutter ви овозможува да го контролирате вашиот паметен Телефон, камера, или било кој друг bluetooth компатибилен камера, од и до 30 метри.Само да го спарите со вашиот телефон или камера, отворете ја апликацијата, и потоа притиснете го копчето во вашата рака секогаш кога ќе сакате да snap слики!Компатибилен со i OS 6.0 или понов, и Android 4.22 OS или понова.Заменливи батеријата трае и до 6 месеци преземање на 10 фотографии дневно!.

Главните карактеристики

Избор на клиент