.

.

Sequin Мал Флорални Розова Petunia Цвеќиња Круг од 1,5 инчи Couture Лабава Paillette Sequins

Sequin Мал Флорални Розова Petunia Цвеќиња Круг од 1,5 инчи Couture Лабава Paillette Sequins

DEN 1749.60

Пристапност
Во достапна форма

Декоративна шема од една страна, бело, од друга страна.Круг од 1,5 инчен Couture Sequin Paillettes.Одлично за канализација, costumers, прикажува, студио, театарски продукции, обетки, уметност и embellishments.Големината и пак спецификации : од 1,5 инчи е околу 38mm. 20 sequins по пакет.Може да се користи за приврзоци, обетки, ткаенина разубавувањето, дома décor, декоративни уметности.Декоративна шема од една страна, бело, од друга страна.Круг од 1,5 инчен Couture Sequin Paillettes.Одлично за канализација, costumers, прикажува, студио, театарски продукции, обетки, уметност и embellishments.Големината и пак спецификации : од 1,5 инчи е околу 38mm. 20 sequins по пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент