.

.

WODMB 2 Парчиња Лизгачки Кат Водич Прилагодливи Јаглероден Челик за Лизгачки Штала Вратата Хардвер Дома Декор Додатоци

WODMB 2 Парчиња Лизгачки Кат Водич Прилагодливи Јаглероден Челик за Лизгачки Штала Вратата Хардвер Дома Декор

DEN 2637.84

Пристапност
Во достапна форма

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба.Јаглероден челик конструкција со црна мат финиш, цврсти, трајни и сигурни.Ја спречува вратата од занишан на страните за да се обезбеди секој стабилна и непречено движење.Прилагодлив и на ѕид монтирани, одговара за врата дебелина до 1 3/8".Countersunk дупки им овозможи на ѕид завртки да седат рамна и да се спречи од гребење на вашата врата. 100% сосема нов и висок quality Made од високо квалитетен материјал, издржлив и практично да ги use Carbon челична конструкција со црна мат финиш, цврсти, трајни и reliable Prevents вратата од занишан на страните за да се обезбеди секој стабилна и мазна movement Adjustable и монтира на ѕид, одговара за врата дебелина до 1 3/8"Countersunk дупки им овозможи на ѕид завртки да седат рамна и да се спречи од гребење на вашиот door No вежба дупки потребни на подот за guide Door дното ритам needed Easy и брза инсталација, завртки се included Great за лизгачки штала вратата use Material : јаглерод steel Overall Димензија (Dxšxv) : 1 3/4" x 1 1/4" x 1 7/8" (4.5x3.1x4.8cm)Широк Опсег : 1" 1 7/16" (2.5-3.7 cm)Арм Дебелина : 1/8" (0.3 цм)Дното Дебелина (Исклучува Гром Раководител) : 1/4" (0.6 cm)Пакет Содржина : 2x Кат Guides2x ST4.2*32 Screws2x Пластични Anchors Note : 1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2. Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.Заштитете го вашиот врати од треснувајќи.

Главните карактеристики

Избор на клиент